Naszym celem jest świadczenie kompleksowej obsługi księgowej, kadrowo-płacowej i prawno-podatkowej. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie prawa podatkowego, księgowości, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym. Doradzamy w sprawach związanych z prowadzeniem biznesu i zarządzaniem majątkiem prywatnym.

Witamy w kancelarii doradcy podatkowego!

Kancelaria Podatkowa Aleksandry Kurczewskiej świadczy profesjonalną pomoc prawną z zakresu prawa podatkowego i księgowości, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

Starannie dobrany zespół doradców podatkowych, prawników i ekonomistów rozwiązuje problemy klientów oraz przedstawia optymalne rozwiązania prawne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, dbając jednocześnie o zachowanie bezpieczeństwa podatkowego.

Posiadając wiedzę z zakresu prawa i księgowości oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń, świadczymy usługi doradztwa podatkowego, usługi księgowe i obsługę kadrowo-płacową.

Doradca podatkowy to więcej niż księgowy. Nasz zakres usług jest znacznie szerszy, nie tylko zajmujemy się rozliczeniami podatkowymi, ale i reprezentujemy klientów w sporach przez organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

Naszym celem jest przygotowanie firm do zmieniających się regulacji podatkowych i realiów rynkowych, tak aby nasi klienci czuli się bezpiecznie. Dokładamy starań, aby każdy z nich był zadowolony z naszej współpracy.

Doradcy podatkowi w naszej Kancelarii są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności doradztwa podatkowego. Ubezpieczenie to chroni zarówno nas, jak i naszych klientów.

Jako doradcy podatkowi wykonujemy zawód kierując się dobrem naszych klientów i zasadami etyki zawodowej, dbając o poszanowanie tajemnicy zawodowej.

Kancelaria Podatkowa Aleksandry Kurczewskiej mieści się w centrum Łodzi, przed budynkiem znajduje się prywatny parking.

Nasi klienci

Istniejemy na rynku i rozwijamy się dzięki zaufaniu jakim od lat obdarzają nas klienci. Cieszy nas każdy ich sukces, szczególnie gdy wiemy, że choć w niewielkim stopniu mogliśmy się do niego przyczynić, dzieląc się naszym doświadczeniem, zaangażowaniem, profesjonalną obsługą i indywidualnym doradztwem.

Obsługujemy przedsiębiorstwa o różnorodnej formie prawnej, którym oferujemy pomoc we wszelkich sprawach podatkowych, kompleksowo lub w wybranych zagadnieniach prawnych. Nasze usługi mogą być świadczone zarówno w oparciu o umowę o stałą obsługę, bądź też jako doraźne, jednostkowe zlecenia.

Prowadzimy bieżącą obsługę księgową i kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych przez nasze biuro rachunkowe w Łodzi oraz wspomagamy księgowych zatrudnionych w przedsiębiorstwach.

Naszymi klientami są także osoby fizyczne, które oczekują od doradcy podatkowego pomocy z zakresu prawa podatkowego, w szczególności podatku dochodowego od osób fizycznych, rozliczenia dochodów osiągniętych zagranicą czy podatku od spadków i darowizn.

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy to zawód zaufania publicznego powołany ustawą o doradztwie podatkowym z 5 lipca 1996 r. Doradca podatkowy to więcej niż księgowy. Nasz zakres usług jest znacznie szerszy, nie tylko zajmujemy się rozliczeniami podatkowymi, ale doradzany i reprezentujemy klientów w sporach przez organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

Doradca podatkowy w Łodzi

Doradztwem podatkowym zajmujemy się od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie i wyszkoliliśmy wielu doradców podatkowych i księgowych. Jako prawnicy reprezentujemy klientów w postępowaniach przed organami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi. Oprócz wiedzy prawniczej posiadamy także wiedzę z zakresu księgowości, która pozwala nam, lepiej niż prawnikom bez takiego doświadczenia, bronić klientów i prowadzić bieżącą obsługę księgową i kadrowo-płacową realizowaną w naszym biurze rachunkowym w Łodzi. Nasi doradcy podatkowi i księgowi służą Państwu radą i dbają o prawidłowe rozliczanie z fiskusem.

Doradztwo podatkowe, księgowość i kadry-płace dla firm z Łodzi i województwa łódzkiego

Obsługujemy duże przedsiębiorstwa, instytucje i firmy rodzinne, rozwiązujemy osobiste problemy osób prowadzących działalność gospodarczą, wspólników, udziałowców, akcjonariuszy i członków organów zarządzających. Nasi klienci mogą liczyć na ocenę stanu współczesnego i wypracowanie korzystnych strategii prowadzenia działalności poprzez planowanie podatkowe i zarządzanie ryzykiem podatkowym.

Doradca podatkowy źródłem przewagi konkurencyjnej

Naszym celem jest przygotowanie firm do zmieniających się regulacji podatkowych i realiów rynkowych, tak aby nasi klienci mogli zdobyć przewagę nad konkurencją, dbając jednocześnie o zachowanie bezpieczeństwa podatkowego.

Doradca podatkowy a bezpieczeństwo przedsiębiorcy

Doradcy podatkowi mają ustawowy obowiązek ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności doradztwa podatkowego. Nasza Kancelaria posiada ubezpieczenie OC z tytułu świadczenia usług doradztwa podatkowego na sumę gwarancyjną w wysokości 1.000.000 PLN i ubezpieczenie odpowiedzialności karno-skarbowej na kwotę 250.000 PLN. Ubezpieczenie to chroni zarówno nas, jak i naszych klientów.

Etyka zawodowa doradców podatkowych i tajemnica zawodowa

Jako doradcy podatkowi wykonujemy zawód kierując się dobrem naszych klientów i zasadami etyki zawodowej, dbając o poszanowanie tajemnicy zawodowej. Doradca podatkowy może być zwolniony z zachowania tajemnicy zawodowej, tak jak adwokat czy radca prawny, jedynie postanowieniem sądu.

Koszt usług doradcy podatkowego

Koszt usług świadczonych przez doradcę podatkowego Poniższy zależy od stopnia skomplikowania sprawy i czasu poświęconego na jej opracowanie. Ponieważ wierzymy w swoją skuteczność, część wynagrodzenia może być uzależniona od efektu – tzw. success fee. W przypadku obsługi postępowań podatkowych w postępowaniach przed sądami administracyjnymi, ceny usług ustalane są na podstawie stawek wynikających z Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 16 sierpnia 2018 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności doradcy podatkowego w postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

Miło nam będzie móc gościć Państwa w kancelarii.