Doradzamy, wydajemy opinie i wyjaśniamy zawiłości prawa podatkowego i księgowości. Usługi realizujemy dla podatników z całej Polski, ale najczęściej dla klientów z Łodzi i województwa łódzkiego.

Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach postępowania administracyjnego, począwszy od urzędu skarbowego na Naczelnym Sądzie Administracyjnym skończywszy. Obsługujemy osoby fizyczne i firmy prowadzące działalność gospodarczą. Występując w imieniu klientów wielokrotnie doprowadziliśmy do wydania korzystnych dla nich decyzji i wyroków.

Nie tylko bronimy podatników przed nieuzasadnioną ingerencją fiskusa w ich sferę majątkową, ale zajmujemy się także odzyskiwaniem nadpłat, czyli nienależnie zapłaconych podatków.

Nasze usługi z zakresu doradztwa podatkowego obejmują m.in:

Pomagamy także w rozliczaniu

Współpracując z radcami prawnymi i adwokatami zapewniamy pomoc prawną nie tylko z zakresu księgowości i prawa podatkowego.

Przygotowujemy analizy przepisów i sporządzamy opinie prawno-księgowe, a także wypracowujemy korzystne strategie prowadzenia działalności gospodarczej poprzez planowanie podatkowe.