Pomoc podatkowa w Łodzi

Konsultacje i porady podatkowo-księgowe ekspert online

Kancelaria udziela pomocy prawnej i podatkowej przy użyciu połączeń wideo online. Konsultacje wideo online to doskonała wersja zamienna dla standardowych wizyt w kancelarii. Życie w pandemii pokazało, że nie zawsze obecność klienta w kancelarii jest konieczna. Połączenia zdalne sprawdziły się bardzo dobrze, szczególnie w formie spotkań video. Wypełnij formularz i skorzystaj z konsultacji eksperckich jeszcze dzisiaj.

W tym artykule

Konsultacje z ekspertem zamiast samodzielnego przedzierania się przez ustawy

Do wielu rozwiązań podatkowych, księgowych czy kadrowo-płacowych można dojść samemu. Takie zgłębienie wiedzy, choć bez wątpienia rozwijające, zajmuje dużo czasu i niesie ze sobą ryzyko pomyłki. Konsultacje w naszej Kancelarii udzielane są wyłącznie przez ekspertów w dziedzinach, których ma dotyczyć porada – doradców podatkowych, prawników, głównych księgowych, specjalistów od spraw kadrowo-płacowych.

Technologia połączeń

W celu skorzystania z połączenia online Twój komputer musi być wyposażony w kamerę wideo, mikrofon i głośniki, a także posiadać aktualne oprogramowanie systemowe, takie jak Microsoft Windows 10 lub 11, Apple Mac OS 11 Big Sur lub 12 Monterey lub na popularnych dystrybucjach Linuxa. Połączenie Apple FaceTime możliwe jest wyłącznie poprzez urządzenia firmy Apple – iPhone, iPad lub komputer z systemem Mac OS. Kliknij w obrazek, aby zapoznać się z wymaganiami danego systemu. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt z kancelarią.

Obsługujemy połączenia przy użyciu wszystkich wiodących platform spotkań online:

Łączymy się przy użyciu platform: Google Meet, Zoom, Microsoft Teams i Apple FaceTime

Proste zasady, jasno określona cena

Cena konsultacji online jest uzależniona od długości spotkania oraz ewentualnej konieczności przygotowania dodatkowych materiałów. Standardowo na poradę online przeznaczamy 45 minut, z czego np. 15 minut może być potrzebne na przygotowanie się do porady (np. zapoznanie się z dokumentami, jakie nam prześlesz przed spotkaniem). Pozostały czas zajmuje spotkanie online. W razie potrzeby, spotkanie może być oczywiście dłuższe.

Zachęcamy do przesłania dokumentów lub opracowań, które pozwolą nam zapoznać się wcześniej ze sprawą. Usprawni to istotnie przebieg porady czy konsultacji.

Cena konsultacji wideo online

W celu ustalenia ceny konsultacji prosimy o kontakt z Kancelarią.

Jeśli konsultacje wymagają wcześniejszego, dłuższego niż zwykle przygotowania się eksperta, np. zapoznania się z istniejącym orzecznictwem, klient otrzymuje informację o kosztach przygotowania materiałów do konsultacji. Opłata uiszczana jest z góry w ustalonej wysokości. Po odbyciu połączenia, jeśli spotkanie trwało dłużej, niż wcześniej założono, naliczone są dodatkowe koszty wynikające z czasu spędzonego online.

Gwarancja satysfakcji

Bardzo się staramy, aby prowadzone przez nas konsultacje odbywały się sprawnie i aby klienci zawsze byli z nich zadowoleni. Jeżeli porada nie odbędzie się z powodu problemów technicznych, gwarantujemy zwrot 100% poniesionych przez Ciebie kosztów.

Umów konsultacje online

Termin konsultacji online możesz umówić. Niektóre, bardziej zawiłe problemy będą wymagały wcześniejszego przygotowania – analizy dokumentów źródłowych i obowiązującego orzecznictwa.

  1. Skontaktuj się z kancelarią telefonicznie lub za pomocą e-maila celem opisania przedmiotu konsultacji.
  2. Przed połączeniem ureguluj ustalone honorarium
  3. Odbierz wysłane przez nas łącze z zaproszeniem do połączenia wideo
  4. O wyznaczonej godzinie uruchom połączenie wideo
  5. Po zakończeniu połączenia uregulujesz pozostałą kwotę

Masz pytanie w sprawie podatków?

Udzielamy porad i opinii z zakresu prawa podatkowego i księgowości. Analizujemy sprawy podatkowe planując i optymalizując podatki Zajmujemy się sprawami trudnymi i beznadziejnymi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Księgowość dla lekarzy

Księgowość dla lekarza

Przejmujemy na siebie prowadzenie księgowości w gabinetach lekarskich, przychodniach oraz osób samozatrudnionych jako pielęgniarki, ratownicy medyczni i rehabilitanci.
Podatek od spadku

Podatek od spadku

Wskażemy jak opodatkować spadek oraz z jakich ulg i zwolnień możesz skorzystać. Wypełnimy za Ciebie zeznania podatkowe i w razie potrzeby będziemy reprezentować Cię w urzędzie skarbowym.

Planowanie i konsultacje podatkowe

Doradzamy, wydajemy opinie i wyjaśniamy zawiłości prawa podatkowego i księgowości. Wskazujemy optymalne formy opodatkowania dla prowadzonej działalności.