Zespół Kancelarii Podatkowej Aleksandra Kurczewska pomaga w tworzeniu, przekształcaniu i likwidacji firm przedsiębiorcom z Łodzi i województwa łódzkiego.

Pomagamy w założeniu firmy oraz oferujemy wsparcie dla biznesu w dalszych etapach jego działalności poprzez wypracowanie rozwiązań organizacyjnych i prawnych, zapewniających optymalizację obciążeń podatkowych.

Oferujemy szeroki pakiet usług doradczych.

Nasi doradcy podatkowi pomagają nie tylko w założeniu firmy, załatwiając formalności związane z jej rejestracją, ale i wspierają rozwój przedsiębiorstwa w dalszych etapach jego działalności.

Polskie prawo podatkowe w dalszym ciągu stwarza liczne bariery w swobodzie wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli uważasz, że planowana przez Ciebie restrukturyzacja firmy może kosztować Cię zbyt drogo, podpowiemy jak dokonać fuzji, podziału spółek, czy w jaki sposób wnieść aport. Krok po kroku pomożemy Ci pokonać zawiłości polskiego systemu podatkowego w sferze przekształceń podmiotowych. Z pomocą naszych doradców podatkowych inwestowanie i prowadzenie działalności gospodarczej może stać się naprawdę przyjazne.