Doradca podatkowy w Łodzi

Tworzenie, przekształcanie i likwidacja firm

Zespół Kancelarii Podatkowej Aleksandra Kurczewska pomaga w tworzeniu, przekształcaniu i likwidacji firm przedsiębiorcom z Łodzi i województwa łódzkiego.

W tym artykule

Pomagamy w założeniu firmy oraz oferujemy wsparcie dla biznesu w dalszych etapach jego działalności poprzez wypracowanie rozwiązań organizacyjnych i prawnych, zapewniających optymalizację obciążeń podatkowych.

Oferujemy szeroki pakiet usług doradczych.

Nasi doradcy podatkowi pomagają nie tylko w założeniu firmy, załatwiając formalności związane z jej rejestracją, ale i wspierają rozwój przedsiębiorstwa w dalszych etapach jego działalności.

Pomoc prawna podczas przekształcania firmy

Polskie prawo podatkowe w dalszym ciągu stwarza liczne bariery w swobodzie wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli uważasz, że planowana przez Ciebie restrukturyzacja firmy może kosztować Cię zbyt drogo, podpowiemy jak dokonać fuzji, podziału spółek, czy w jaki sposób wnieść aport. Krok po kroku pomożemy Ci pokonać zawiłości polskiego systemu podatkowego w sferze przekształceń podmiotowych. Z pomocą naszych doradców podatkowych inwestowanie i prowadzenie działalności gospodarczej może stać się naprawdę przyjazne.

Masz pytanie w sprawie podatków?

Udzielamy porad i opinii z zakresu prawa podatkowego i księgowości. Analizujemy sprawy podatkowe planując i optymalizując podatki Zajmujemy się sprawami trudnymi i beznadziejnymi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Pomoc podczas kontroli podatkowej

Pomoc podczas kontroli podatkowej

Reprezentujemy klientów w trakcie kontroli organów podatkowych. Pilnujemy, by urzędnicy działali wyłącznie w ramach przysługujących im uprawnień.
Podatek od spadku

Podatek od spadku

Wskażemy jak opodatkować spadek oraz z jakich ulg i zwolnień możesz skorzystać. Wypełnimy za Ciebie zeznania podatkowe i w razie potrzeby będziemy reprezentować Cię w urzędzie skarbowym.

Planowanie i konsultacje podatkowe

Doradzamy, wydajemy opinie i wyjaśniamy zawiłości prawa podatkowego i księgowości. Wskazujemy optymalne formy opodatkowania dla prowadzonej działalności.