Pomoc podatkowa w Łodzi

Nadzór podatkowy

W Kancelarii Kurczewska Podatki, rozumiemy, że w dzisiejszym zmieniającym się świecie, bezpieczeństwo podatkowe jest kluczowym elementem każdej firmy. Dlatego oferujemy naszym klientom stałe nadzory doradcze w ramach Umowy o stałej współpracy, które cieszą się najwyższym uznaniem wśród firm współpracujących z nami.Prowadzimy usługę nadzoru podatkowego dla firm samodzielnie prowadzących księgi rachunkowe lub takich, które taką usługę zlecają na zewnątrz, ale chcą być całkowicie pewni jej poprawności. Usługa nadzoru podatkowego świadczona jest na rzecz firm z Łodzi, województwa łódzkiego i terenu całej Polski.

W tym artykule

Co to jest nadzór podatkowy

Stały nadzór podatkowy to usługa, którą świadczymy dla podatników samodzielnie prowadzących księgi podatkowe, którzy dla własnego bezpieczeństwa szukają potwierdzenia prawidłowości dokonanych księgowań.

Oferowana usługa to swoiste „dodatkowe ubezpieczenie” dla przedsiębiorcy. Nasza kancelaria podatkowa na bieżąco świadczy usługę nadzoru nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych polegającą m.in. na:

  • comiesięcznej ocenie w świetle prawa rachunkowego i podatkowego dokumentów księgowych ujmowanych w rejestrach,
  • badaniu wszelkich zdarzeń gospodarczych, które mogą mieć wpływ na powstanie i zakres obowiązku podatkowego w przedsiębiorstwie, a przez to wskazanie ryzyk podatkowych i minimalizację skutków finansowych błędnych działań,
  • usunięciu powstałych nieprawidłowości i uniknięcie w ten sposób sankcji karno-skarbowych oraz podatkowych,
  • kontroli i weryfikacji sporządzanych deklaracji miesięcznych, kwartalnych i rocznych.

Usługa nadzoru podatkowego może mieć charakter doraźny (badany jest jeden lub kilka miesięcy) lub też przybrać formę stałego zlecenia. Możemy także przeprowadzić audyt podatkowy i przekazać zarządowi istotną informację co do stanu rozliczeń podatkowych firmy.

Bezpieczeństwo Podatkowe

Monitorowanie zmian w prawie podatkowym

W miarę jak przepisy prawa podatkowego oraz orzecznictwo organów podatkowych i sądów administracyjnych zmieniają się, nakładają one na podatników coraz większy obowiązek monitorowania tych zmian. Umowa o Stałej Współpracy daje naszym klientom możliwość uzyskania szybkiego, rzetelnego doradztwa oraz bieżącej pomocy w zakresie aktualnych problemów podatkowych. Nasza praktyka uwzględnia najnowsze orzecznictwo i planowane zmiany przepisów, a także skupia się na optymalizacji zobowiązań i kosztów podatnika.

Optymalizacja kosztów i zobowiązań

Podpisując umowę z nami, klient ma pewność optymalizacji kosztów działalności i zobowiązań podatkowych. Nasze wynagrodzenie jest konkurencyjne i progresywne, co oznacza, że maleje wraz ze wzrostem liczby godzin objętych miesięcznym ryczałtem. Dzięki temu nasze usługi są dostosowane do potrzeb klienta.

Doświadczenie na rzecz twojego biznesu

Nasza firma może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem, podczas którego zaufało nam wiele podmiotów. Obecnie obsługujemy ponad 100 firm, w tym zarówno największe podmioty giełdowe i spółki Skarbu Państwa, jak i jednoosobowe działalności gospodarcze. Działamy kompleksowo, łącząc doradztwo podatkowe z doradztwem prawnym.

Kompleksowa pomoc

Umowa o Stałej Współpracy obejmuje szereg usług, takich jak konsultacje telefoniczne, opinie i raporty prawnopodatkowe, analizę umów pod kątem zobowiązań podatkowych, wsparcie w kontaktach z organami podatkowymi, skargi do sądów administracyjnych i wiele innych. Daje to możliwość bieżącego rozwiązywania problemów podatkowych w zakresie wszystkich obowiązujących w Polsce podatków.

Korzyści z umowy o nadzór podatkowy

  • Szybka i kompleksowa obsługa prawno-podatkowa.
  • Stały zespół doświadczonych doradców specjalizujących się w różnych rodzajach podatków.
  • Bieżące informacje o zmianach w prawie podatkowym i finansowym.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie za usługę.
  • Możliwość korzystania z usług szkoleniowych i innych usług Instytutu.

Dzięki naszej umowie o nadzór podatkowy, możesz być pewien, że Twoje bezpieczeństwo podatkowe jest w najlepszych rękach.

Masz pytanie w sprawie podatków?

Udzielamy porad i opinii z zakresu prawa podatkowego i księgowości. Analizujemy sprawy podatkowe planując i optymalizując podatki Zajmujemy się sprawami trudnymi i beznadziejnymi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Podatek od spadku

Podatek od spadku

Wskażemy jak opodatkować spadek oraz z jakich ulg i zwolnień możesz skorzystać. Wypełnimy za Ciebie zeznania podatkowe i w razie potrzeby będziemy reprezentować Cię w urzędzie skarbowym.
Księgowość dla lekarzy

Księgowość dla lekarza

Przejmujemy na siebie prowadzenie księgowości w gabinetach lekarskich, przychodniach oraz osób samozatrudnionych jako pielęgniarki, ratownicy medyczni i rehabilitanci.

Planowanie i konsultacje podatkowe

Doradzamy, wydajemy opinie i wyjaśniamy zawiłości prawa podatkowego i księgowości. Wskazujemy optymalne formy opodatkowania dla prowadzonej działalności.